- відновлення даних з жорстких дисків (HDD) і Raid-масивів;
- відновлення інформації і файлів з різних типів FLASH карт.

Одне з найважливіших для людини є інформація. Деколи, її втрата може привести до не самих передбачених ситуацій. Ідеальним випадком в житті для кожного з нас є безпомилкова, довічна робота носія інформації (hdd, flash). Але, на жаль, такого не буває. Що ж робити в разі збою в роботі комп'ютера, який провів до втрати інформації?

По можливості слідує максимально оперативно вимкнути ваш комп'ютер або ноутбук і передати носій інформації фахівцям. У випадки спроби відновлення інформації самостійно Ви ризикуєте втратити свої дані назавжди.

Інформація може зникати з носія даних з різних причин: поломка жорсткого диска, збій техніки при записі на носій, в результаті дії шкідливих програм або просто випадкові ненавмисні дії користувача, які виявилися фатальними. Але ми сміливо стверджуємо, що в 90% випадків відновлення даних можливе.

Перед початком роботи ми проводимо безкоштовну діагностикудля визначення ступеня складності роботи по відновленню інформації. Після неї ми повідомляємо терміни і вартість роботи.
Відновлення даних виключаючи складні випадки, стоїть від 200 до 800 грн.

Після виконання роботи ми інформуємо замовника про її закінчення і згідно його побажанням записуємо дані на новий накопичувач HDD, CD, DVD або викладаємо дані в закритий розділ на нашому сервері в інтернеті.