В травні місяці поточного року фахівцями «Енергоцентру» КП ІАЦ «Волиньенергософт» Зімич Оленою та Карпюк Ганною на замовлення Відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцького району Волинської області був проведений енергетичний аудит  будівлі Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с.Піддубці, Луцького району, Волинської області.

За результатами проведеного енергетичного аудиту будівлі 03.06.2019 року керівник «Енергоцентру», аудитор КП ІАЦ «Волиньенергософт» Дорощук Микола вручив директору Піддубцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Купіч Лілії Анатоліївні енергетичний сертифікат будівлі з відповідними рекомендаціями та витягом до нього.

Енергетичний сертифікат – це інструмент, який дає можливість побачити наявний стан будівлі, а також проаналізувати потенціал щодо зменшення використання енергетичних ресурсів.

Витяг з енергетичного сертифіката будівлі, що містить інформацію про клас та інші показники енергетичної сертифікації повинен бути розміщений у доступному для ознайомлення місці будівлі.

Енергетичний сертифікат бюджетних установ розміщується також на їх офіційних веб-сайтах (за їх наявності).

Нагадаємо, Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» запроваджує обов’язкову сертифікацію енергетичної ефективності з 01 липня 2019 року.