В 11 комунальних установах Житомирщини цьогоріч проведуть енергетичні обстеження. На це з обласного бюджету виділили 250 тис. грн. Про це повідомляє відділ енергетичного менеджменту ОДА.

«У цьому році у нас діють нові правила щодо енергоефективних заходів – у бюджетних установах не можна проводити утеплення, заміну вікон тощо, якщо будівля не має енергетичного сертифікату, яким визначається рівень її енергоефективності. Саме тому у рамках обласної програми були виділені кошти з обласного бюджету на проведення енергоаудиту 11 комунальних установ – 10 закладів галузі охорони здоров’я і 1 – освіти», – розповідає начальник відділу Геннадій Забродський.

За його словами, профільні структурні підрозділи визначають, у яких закладах необхідно провести енергетичні обстеження, і подають свої пропозиції. Їх розглядають і виділяють необхідні кошти з обласного бюджету.

Вартість обстеження залежить від площі будівлі. Зокрема, цьогоріч планують провести енергоаудит таких установ:

– Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського

– Житомирська обласна клінічна лікарня

– Обласний протитуберкульозний диспансер

– Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД-інфекції та шкірно-венерологічні захворювання

– Обласний медичний консультативно-діагностичний центр

– Житомирське обласне стоматологічне об’єднання

– Госпіталь ветеранів війни – Житомирський медичний інститут

– Житомирський обласний перинатальний центр

– Обласний онкологічний диспансер

– Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей