Ростислав Мельник: 12 будинків Львова отримають системи енергозбереження від РІЕЛ, які зекономлять їм до 40% витрат на опалення
Вже наступної зими мешканці будинків, що перемогли у конкурсі, зможуть економити на опаленні до 40%
Ростислав Мельник: 12 будинків Львова отримають системи енергозбереження від РІЕЛ, які зекономлять їм до 40% витрат на опалення
30 травня було обрано 12 будинків-переможців конкурсу «Ваш енергоефективний Дім від РІЕЛ». Переможців обрали самостійно лідери голосування шляхом лотереї у львівському офісі компанії РІЕЛ. Розіграш могли побачити всі охочі у прямому ефірі телеканалу ZIK.

Так, за словами президента корпорації Ростислава Мельника, вже наступної зими мешканці будинків, що перемогли у конкурсі, зможуть економити на опаленні до 40%.

«Мене дуже вразило скільки львів’ян прийняли учать у конкурс – більше 50 000 проголосували на нашому порталі за 519 будинків. Завдяки системам енергозбереження, які РІЕЛ у будинках-переможцях, люди зможуть суттєво економити на опаленні – до 40%. Певна справа, що ідея не нова, але вкрай актуальна для України, особливо враховуючи тарифи на опалення», – розказав президент РІЕЛ.

Ростислав Мельник також наголосив, що відповідні системи вже встановлюють у новобудовах, проте в РІЕЛ вирішили допомогти зекономити і тим, хто живе у квартирах старого житлового фонду.

«Системи, які ми встановимо будуть двох типів, в залежності від технічних характеристик будинку – це може бути поквартирне регулювання енерговитрат та загальнобудинкове», – пояснив Ростислав Мельник.

Отже, незабаром корпорація РІЕЛ розпочне роботи зі встановлення систем енергозбереження переможцям за такими адресами:

Шевченка, 338
Величковського, 40
Яцкова, 18-А
Князя Святослава, 3
Сигнівка, 9
Кульпарківська, 142
Мисливська, 29
Погідна, 16
Грінченка, 4-Б
Щурата, 5
Сяйво, 11
Вигоди, 62