20 серпня 2019 року відбулася презентація результатів проведення енергетичного обстеження комплексу будівель КП «Волинської обласної клінічної лікарні» та вручення енергетичних сертифікатів з витягами до них.
Виконавцями даних робіт були провідні енергоаудитори КП ІАЦ «Волиньенергософт». У зустрічі взяли участь керівник КП «Волинської обласної клінічної лікарні», головний лікар Іван Сидор, завідувач поліклінічного відділення Ігор Зарадюк, директор КП ІАЦ «Волиньенергософт» Олександр Курилюк, керівник «Енергоцентру» Микола Дорощук та відповідальні фахівці. Також присутніми на заході були зацікавлені працівники закладу охорони здоров’я.

Енергетичне обстеження КП «Волинської обласної клінічної лікарні» проводилося протягом двох місяців. Було визначено, що енергетичній сертифікації підлягають 4 будівлі лікарні: «Терапевтичний корпус», «Хірургічний корпус», «Центр радіаційного захисту населення (Блок А)», «Центр радіаційного захисту населення (Блок Б)».
Зокрема, саме на ці об’єкти були видані сертифікати енергоефективності з витягами до них. Витяги з енергетичних сертифікатів, що містять інформацію про клас та інші показники енергетичної ефективності будівель, повинні розміщуватися у доступному для ознайомлення громадян місці, а також на офіційному веб-сайті.
За результатами проведеної роботи були розроблені два пакети можливих енергоефективних заходів. Надалі ці проекти і розрахунки вивчатимуться фахівцями для визначення подальших дій.