Комісія зі спеціального розслідування, призначена наказом Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України,  з’ясувала обставини і причини нещасного випадку, що стався  29 березня 2013 року на Вуглегірській ТЕС ПАТ «Центренерго» м.Світлодарська Донецької області.

Основною причиною нещасного випадку стала організаційна - порушення технологічного процесу, що призвело до розгерметизації системи пилоприготування під час роботи вугільного млина.

Супутніми причинами нещасного випадку стали теж організаційні: невиконання вимог інструкцій з охорони праці та посадових обов'язків.

Наразі на Вуглегірській ТЕС ведуться роботи з розбирання завалів та демонтажу устаткування, пошкодженого аварією.

Всім постраждалим вручені акти за формою Н-1 та надана матеріальна допомога від адміністрації та профспілкового комітету Вуглегірської ТЕС «Центренерго». Вирішуються соціальні питання,  порушені родиною загиблого.

 Рідні загиблого отримали страхові виплати (одноразову допомогу) від Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Матеріальні збитки, завдані аварією, будуть з’ясовані після розбирання завалів і демонтажу пошкодженого аварією обладнання.

Довідка: 29 березня поточного року о 15.10 на другому блоці Вуглегірської теплоелектростанції виникла пожежа, яка була локалізована ЗО березня о 5.40. Під час пожежі загинув майстер дільниці котлоочистки (1968 р.н.), ще 14 осіб звернулися до лікувальних закладів.

Джерело http://www.dnop.kiev.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=9222&Itemid=0