Календар - незамінний поліграфічний виріб, як в офісі, так і в побуті. Він служить не тільки для щоденного користування, а й буде відмінним корпоративним презентом клієнтам, незабутнім подарунком друзям і родичам. Будь-які види календарів можна замовити в нашій поліграфіїз дизайном, що відображає корпоративне настрій організації, а також можливе виготовлення авторського календаря на будь-яку тематику.
різновиди календарів

Виходячи з місця розміщення, календарі бувають таких типів:

    Кишеньковий.
    Настільний (перекидний, відривний, у вигляді кубика, піраміди і ін.).
    Настінний (відривний, перекидний, в одне листовому форматі).

За змістом і розміщення місячної сітки настінні календарі можуть бути виконані:

    у вигляді одного блоку - з відображенням поточного місяця.
    двохблокові (поточний + майбутній місяць)
    трехблочная (поточний, минулий та майбутній місяці) варіанти.

Замовити оналйн друк

Вимоги до розробки календарів

У друкарні друк у Луцьку календарів, не можна порівняти зі звичайною друкуванням документа на принтері. Незважаючи на складність розробленого дизайну, випуск друкованої продукції обов'язково включає в себе дотримання таких базових вимог:
Відступи під обріз. Розмір документа

У нашій друкарні в Луцьку за рахунок великих форматів друку необхідно дотримуватися достатні відступи від краю по всьому периметру друкованого вироби, щоб при зміщенні паперу на кілька міліметрів під час друку, фон макета залишався рівномірним за кольором.

Для формату А6 - відступ не менше 8 мм, для форматів А5, А4, А3 - не менше 10 мм. Перекидні настінні варіанти календарів виготовляються в форматі А3, варіанти у вигляді постерів - в форматах А0, А1, А2. Настільні календарі-будиночки випускаються з такими габаритами: довжина × ширина, мм: 210 × 100.Календарі квартального типу випускаються з листами формату А4.
Кольоровий профіль

Оформлення колірної гами друкарського виробу передбачає вибір конкретної моделі колірного профілю. Розрізняють 3 профілю:

    RGB - колірний простір, де використовується поєднання трьох кольорів: синього, червоного, зеленого.
    CMYK - це профіль, який отримує відтінки змішанням блакитного, пурпурного, жовтого кольорів і чорного кольорів.
    Pantone - це система підбору кольору, в якій закладена цифрова ідентифікація квітів. Існує стандартизований каталог вибору кольору, де кожен відтінок відповідає певному номеру. Такий профіль дозволяє надрукувати будь-яку яскраву картинку з максимально реалістичною передачею кольору.

датована сітка

Календарна сітка - це головна складова календарів, де у вигляді таблиці представлені основні складові місяці: числа, дні тижня. При друку сторінок календаря вибирається число місячних блоків: із зображенням поточного або минулого з майбутнім місяцями.
Вимоги до формату

При відправці календаря на друк, необхідно дотримуватися ряду вимог до підготовки макета. Як правило, приймаються формати EPS, JPEG, TIFF, PDF, PSD. Колірна модель - CMYK, роздільна здатність - 300 dpi. При збереженні растра застосовують Uncompressed, а шари зливають в один, шрифти переводять в криві або растрируется. Не можна, щоб в макеті присутні рамки, мітки для обріза і інші недруковані деталі.

Поліграфія луцьк