Асоціація платників податків України представляє одного з членів громадської організації – ПАТ «Домобудівний комбінат №4» (ДБК-4), керівником якого є Тимошенко Сергій Анатолійович. Це потужне виробниче підприємство входить до Корпорації "ДБК-ЖИТЛОБУД" яку очолює Герой України, Заслужений будівельник України Шилюк Петро Степанович. ДБК-4 по праву може пишатися своїм багаторічним успішним досвідом в будівельній галузі. Здійснюючи свою діяльність з 1977 року, професійна команда комбінату вдало втілює в життя найкращі будівельні проекти.

 

Голова Наглядової Ради ПАТ "ДБК-4" Шилюк Петро Степанович є людиною, яка виключно завдяки своїй праці та природному таланту стала одним з найуспішніших менеджерів на будівельному ринку країни. Крім цього, він є постійним учасником заходів, що проводяться територіальним відділенням Асоціації в Києві. Зокрема багато років поспіль він входить до складу Київської регіональної рейтингової комісії Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків». Заслуговує на глибоку пошану і його активна діяльність у благодійній акції організованою ТВ ВГО АППУ в м. Києві з підтримки 12 батальйону територіальної оборони Києва, який безпосередньо бере участь в АТО на сході України. Тоді Петра Степановича було відзначено подякою командира даного військового формування.

 

Основною спеціалізацією ДБК-4 є будівництво висотних житлових будинків, об'єктів соціального та промислового призначення, а також здійснення комплексної забудови житлових масивів зі всіма необхідними інженерними комунікаціями і благоустроєм (у т.ч. і дитячі садочки, школи, басейни, лікарні, поліклініки, паркінги, офісні приміщення).

 

За роки кропіткої праці побудовано чимало. Зокрема, підприємством споруджено 15% всієї житлової нерухомості Києва, тобто 514 надійних будинків (панельних, монолітно-каркасних, цегляних, покращеного планування), загальною площею 5,2 млн. м² або 79 400 квартир. Значна частка робіт належить ДБК-4 і серед відомих об’єктів: реконструкція центрального залізничного вокзалу в м. Києві, реконструкція Національного спорткомплексу «Олімпійський», будівництво будинку Апеляційного суду в Києві, університету ім. Грінченко, медичного закладу «Центр серця», та багато іншого. Крім того здійснювалось будівництво в Київській, Чернігівській, Сумській, Закарпатській та інших областях.

 

Придбання квартири – це життєво важлива подія для кожної людини. І в складних умовах сьогодення, вибір надійного забудовника та гарантоване отримання житла і документів до нього – нелегке завдання для інвестора. Та серед багатьох будівельних організацій є лише декілька по-справжньому досвідчених та надійних організацій із великим ступенем довіри покупців. ДБК – 4 є лідером серед столичних підприємств з продажу квартир в панельних житлових будинках.

 

Утримувати лідируючі позиції комбінату вдається, в першу чергу, за рахунок власного виробництва основних деталей будинку – залізобетонних панелей. Завод залізобетонних виробів ПАТ «ДБК -4» випускає 337 900 м. куб. залізобетонну, що дозволяє змонтувати 440 000 м. кв. житла на рік. Тобто завод є найпотужнішим в Україні та другим за потужністю в Європі.

 

Ще одним важливим фактором є висококваліфіковані працівники різних будівельних професій, які здійснюють ефективну взаємодію та контроль між всіма етапами процесів будівництва від монтажу до вводу об’єктів в експлуатацію в межах єдиного підприємства. Саме завдяки спільній відповідальній праці багатьох спеціалістів та підприємств, які створюють проект, виконують роботи, забезпечують якісними матеріалами та обладнанням і з’являються нові комфортні будинки від ДБК-4 в місцях з чудовим краєвидом та необхідною інфраструктурою.

 

Показником високоорганізованого сучасного підприємства є той факт, що система управління якістю ДБК-4 було підтверджено міжнародним стандартом ISO 9001:2000. Колектив підприємства неодноразово отримував різні нагороди та подяки від органів державної влади України за свою успішну роботу, вчасно введені в експлуатацію будинки та їхню якість.

 

Розуміючи високі вимоги сучасних покупців до квартир, ДБК – 4 постійно розвивається та запроваджує новітні технології та якісні матеріали при будівництві. Наразі, враховуючи потреби інвесторів, ДБК – 4 пропонує до продажу квартири вже з готовим оздобленням!

 

ПАТ «ДБК – 4» - це завжди висока якість будівництва та стабільна ціна, а вчасна здача житлових об’єктів та дотримання всіх договірних зобов’язань перед інвесторами - є справою честі і професійним кредо комбінату.