Президента Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе та Першого Віце-президента Юрія Атаманюка нагородили почесними грамотами за активну участь в суспільно-економічному розвиту Дніпропетровщини, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Грамоти вручив особисто Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод з нагоди проведення церемонії нагородження Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України». Церемонія відбулася 12 листопада в Дніпропетровському культурно-діловому центрі «Менора».

 

«Мені дуже приємно, що Дніпропетровська обласна рада високо оцінила нашу діяльність за такий короткий проміжок часу. Разом з тим я вважаю, що нам ще треба багато зробити, щоб ця грамота не була авансом і щоб наша діяльність помітно відображувалася на бізнесі», - зазначив Грігол Катамадзе.

 

 

«Це нагорода найвищого рівня, який може бути в регіоні – від обласної ради, колегіального органу, обраного народом. Це свідчить про те, що дніпропетровська влада не на словах, а на ділі демонструє співробітництво з Асоціацією платників податків, отже ми – на правильному шляху», - додав Юрій Атаманюк.