Зменшити кількість податків і знизити ставки вимагають в Асоціації платників податків України. Держава мусить повністю змінити податкове законодавство, реформа має бути простою і зрозумілою, переконані учасники сьогоднішнього з'їзду.

 

Нагадаю, один із законопроектів про зміни до Податкового кодексу вже зареєстрований у Верховній раді. Проте, зараз навколо цього документу - палкі дискусії. Якщо знизити податки - звідки ж тоді наповнювати бюджет країни?

 

"Там де знизили кількість податків, там де знизили тиск на бізнес, де зменшували ставки, з часом ці країни перетворилися на сильні процвітаючі держави. А якщо ми хочемо залатати дірки на півроку - це інше питання. Ці півроку пройдуть. А що далі?", - стверджує президент асоціації платників податків Грігол Катамадзе.

 

"До кінця року повинні бути прийняті зміни до Податкового кодексу і повинні бути прийняті зміни до Бюджетного кодексу країни. Кількість податків була знижена у минулому році. На сьогоднішній день мова йде про зниження декількох ставок, в першу чергу це ЄСВ", - каже керівник державної фіскальної служби України Роман Насіров.