19 листопада відбувся 2-й етап позачергового Х З’їзду ВГО «Асоціація платників податків України». На З’їзді були присутні більше ста делегатів – голови та члени територіальних відділень Асоціації з усієї України.

 

Перед офіційним відкриттям З’їзду відбулося засідання узгоджувальної ради, на якій було визначено регламент та порядок денний.

 

Офіційну частину відкрив Президент Асоціації Грігол Катамадзе. Він звернувся до присутніх з вітальним словом, зазначивши, що «З’їзд із представниками усіх областей є маленькою цеглинкою в історії країни, яка дасть надійну опору для майбутніх звершень».

 

Почесними гостями з’їзду були Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, Голова ДФС України Роман Насіров, заступник бізнес-омбудсмена в Україні Ярослав Грегірчак та інші поважні особи.  

 

Губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі у своїй емоційній промові висловив упевненість, що результати співпраці з керівництвом Фіскальної служби, яка вже має місце, можна буде побачити вже 1 березня 2016 року. «Часу на грабунок вже нема, потрібно впроваджувати реформи!».

 

Голова ДФС Роман Насіров у своїй промові наголосив на тому, що нинішня податкова система не відповідає стану економіки, який є на сьогоднішній день, і потрібно працювати над тим, щоб реформа дала максимально конструктивні зміни. Голова ДФС висловив упевненість, що Податкова реформа для бізнесу повинна стартувати  вже в грудні 2015 року.Звернувшись до делегатів2-й етапу позачергового Х З’їзду ВГО «Асоціація платників податків України» Голова ДФС Роман Насіров зазначив: «Ви можете покладатися на ДФС, а ми зі свого боку будемо як можемо підтримувати вас і намагатися разом з вами змінити як саму фіскальну службу, так і підхід до адміністрування податків, що фактично змінить на краще нашу країну».

 

У другій частині З’їзду одноголосно обрано Віце-президентами АППУ:

 

  Голову ТВ АППУ в Одеській області -  Мазарака Володимира Петровича;

 

 Радника Президента Асоціації -  Погибу Павла Павловича.

 

 До складу  Ради ВГО АППУ обрано нових членів АППУ

 

Погибу Павла Павловича - Віце-президента АППУ,

 

Радника Президента Асоціації;

 

Ганечко Миколу Миколайовича -          Радника Президента Асоціації, керівника відділу правового забезпечення ГД АППУ;

 

Герасименко Людмила Михайлівна - Генерального директора Асоціації

 

Жебрівську Філю Іванівну -           Генерального директора ПАТ «Фармак»;

 

Іукурідзе Важу Георгійовича -      Голову ТОВ «ПТК ШАБО»;

 

Кобу Накопія - члена Парламенту Грузії;

 

Ковалькова  Айвара - керівника компанії "Сервіс Менеджмент Інтернешнл";

 

Колодяжну Поліну Олександрівну -      Радника Президента Асоціації;

 

Коростельова Віталія Вікторовича -      Радника  Президента Асоціації;

 

Кропачова Віталія Валерійовича -         Радника Президента Асоціації;

 

Олексієнко Дмитра Володимировича - Голову Громадської ради при ДФС України;

 

Пашко Павла Володимировича - в.о. ректора Національного університету державної податкової служби України;

 

Гельфандбейна Леоніда Семеновича - заступника Голови Ради Територіального відділення у Херсонській області.

 

Делегатами З’їзду одноголосно обрано до складу Правліннянових членів АППУ:

 

Герасименко Людмила Михайлівна – члена Ради АППУ - Генерального директора Асоціації;

 

Ганечко Миколу Миколайовича – члена Ради, Радника Президента Асоціації, керівника відділу правового забезпечення ГД АППУ;

 

Далічука Ігора Євгенійовича – члена Ради, Президента акціонерного товариства «Слобожанська будівельна кераміка».

 

Делегати З’їзду у своїх виступах висловлювали думки з нагальних питань, що стосуються бізнесу України, пропонували своє бачення та вносили свої пропозиції. Зокрема говорили про те, що останнім часом зросла кількість звернень представників бізнесу до Асоціації, зазначивши, що, з одного боку, це сприяє підсиленню ролі Асоціації у відстоюванні прав бізнесу, а з іншого – означає, що у сфері бізнесу зростає кількість проблем.

 

Під час З’їзду було презентовано Стратегію розвитку Асоціації до 2018 року, а наприкінці було зачитано  Звернення до влади, затверджене на Узгоджувальному засіданні Ради АППУ,  в якому делегати З’їзду наполягають на схваленні Верховною Радою України Проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації», розробленого комітетом ВР з питань податкової та митної політики під керівництвом Ніни Южаніної.

 

По завершенню З’їзду Президент АППУ Грігол Катамадзе подякував делегатам за активну позицію, участь та роботу і побажав натхнення задля подальшого зростання авторитетності і впливовості Асоціації платників податків України.