Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе вручив нагороди двом жінкам-волонтерам на VIIIцеремонії нагородження Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ третього тисячоліття», що відбулася 21 листопада у Національному академічному театрі оперети.

 

Одна з нагороджуваних - Олена Гуменюк-Торган, військовослужбовець, волонтер, вдова комбата Олександра Гуменюка, який створив батальйон «Київська Русь». Вона вже понад рік їздить у зону АТО і допомагає батальйону «Київська Русь» та іншим батальйонам. Олена є заступником координаційної ради учасників АТО з соціальних питань та патріотичного виховання, депутатом селищної ради. Має державні та громадські нагороди. Олена Гуменюк-Торган – справжній патріот, жінка з відважним серцем, яка власними  руками створює перемогу й щасливе майбутнє для своїх трьох синів і всієї України.

 

 

 

«Я дивлюсь на чарівну жінку, у якої проклята війна забрала коханого чоловіка, а у цих хлопців – тата. Але ворог повинен розуміти, що на кожного українця, якого він забирає, отака чудова жінка виховує трьох синів-воїнів! Слава нашим жінкам!», - привітав Олену Грігол Катамадзе.

 

 

 

Друга Жінка, яку нагородив Президент АППУ - Юлія Сегеда, директор юридичної компанії «Ексанте» та голова правління громадської організації «Армія волонтерів «Дніпро». Волонтерська місія Юлії розпочалася з того, що вони разом з чоловіком відвезли на фронт власну автівку-позашляховик. Незабаром створила волонтерську групу, яка згодом стала громадською організацією. Медикаменти, одяг, продукти, бронежилети, каски, тисячі перев’язувальних бандажів, три позашляховики та багато іншого було зібрано і відвезено в АТО волонтерською групою Юлії Сегеди. За активну громадську діяльність має численні державні і громадські нагороди. Попри важливі для країни справи, Юлія завжди знаходить час для своєї родини  -  двох своїх доньок.

 

 

 

«Я хочу сподіватися на те, що  це вже минуле. Страшне, але минуле. Кожного разу, як я захожу в церкву, я прошу Бога і ставлю одну свічку за мою Батьківщину Грузію, а другу – за мою улюблену країну Україну. Юлія, я хочу низько схилити голову перед Вашою мужністю, перед тим, що такі як Ви, сильні українські жінки, роблять для збереження в Україні миру та спокою», - сказав Грігол Катамадзе зі сцени.

 

Премією «Жінка ІІІ тисячоліття» нагороджуються жінки, які гармонійно поєднують успіхи в особистому й професійному житті, прагнуть виконувати не тільки свої щоденні обов’язки, а й брати участь у громадському житті, займатися благодійною діяльністю, мають особисті здобутки в науці, мистецтві, спорті чи будь-яких інших сферах. Протягом 7-ми років уже було визначено й нагороджено  найкращих представниць жіноцтва, серед яких  Кіра Муратова, Ада Роговцева, Катерина Амосова, Елла Лібанова, Герої України Тетяна Корост і Ніна Матвієнко, народні артистки України Наталя Сумська і Валентина Степова, кінорежисер Оксана Байрак, спортсменки  Анна Безсонова і Лілія Підкопаєва,  телеведучі Алла Мазур і Тетяна Даниленко, керівники відомих підприємств, благодійниці, представниці бізнесу, культури, медицини,  засобів масової інформації та спорту.

 

Ці  жінки  створили  Міжнародну громадську організацію «Жінка Ш тисячоліття», яка  реалізує низку масштабних проектів, таких, як Міжнародний дитячий фестиваль «Світ талантів», щорічну благодійну акцію до Дня захисту дітей «Світ талантів - цвіт нації», фотопроект та видання книги-альбому «Жінка Ш тисячоліття», а також бере участь у багатьох благодійних, соціально-культурних проектах. Під час Революції Гідності МГО брала активну участь і завжди займала принципову позицію щодо захисту прав і свобод українського народу, єдність і цілісність України як європейської держави. Члени організації працюють волонтерами, допомагають біженцям та потерпілим у зоні АТО, ведуть громадську і соціальну діяльність задля збереження миру в Україні. 

 

На цьогорічній церемонії вшановували Жінок – волонтерів, учасниць АТО, усіх тих, які своєю доброчинною діяльністю та патріотичною громадською позицією підтримують і допомагають встановленню миру в країні. Спеціальною премію «Я вільна!» нагородили Надію Савченко – нагороду отримала її мама. Також серед переможниць цьогорічної премії – Юлія Литвиненко, Ольга Сумська, Оксана Забужко, Лариса Непочатова, Тетяна Абрамова, Олена Бернацька, Людмила Русаліна, Наталія Нетовкіна, Наталія Шелепницька,  сестри Тельнюк, Соня Кошкіна, Руслана та ін.