Компанія Excel Fortis в офісі ВГО «Асоціація платників податків України» провела презентацію Американського Університету України. Презентував ВНЗ Президент компанії, громадський і політичний активіст, колишній член Кабінету Міністрів Грузії Георгій Арвеладзе.

 

AUUA буде першим вищим навчальним закладом в Україні, в якому бакалаврські та магістерські програми будуть розроблені відповідно до американської системи освіти. Для впровадження цих стандартів залучені заслужені експерти з провідних ВНЗ Америки, професори видатних навчальних закладів США і Європи. Також AUUA планує співпрацювати з американськими вишами, розвиваючи програми обміну і програми подвійних дипломів для студентів.

 

Президент Асоціації Грігол Катамадзе зазначив, що для АППУ дуже важливо сприяти поліпшенню клімату в освітній системі України: «Успішні країни стали такими тому, що весь час вкладали великі інвестиції в освіту.

Створення нового вищого закладу - Американського університету України  - означає, що мова йде про підготовку фахівців на майбутнє. Досить вже жити тільки сьогоднішнім днем, треба думати про завтрашній!

 

Мене в хорошому сенсі вразила цифра, яку я нещодавно почув з вуст заступника міністра освіти України - за останні 5 років за межі України виїхало вчитися 165 тис молодих людей, які знайшли можливості отримати західну освіту. Це говорить про те, що в української молоді є прагнення отримувати знання. А тут створюється американський вуз, який буде знаходитися в Києві і давати знання українським студентам, що в принципі буде дешевше, тому що не треба буде витрачатися на дорогу, проживання в іншій країні і разом з тим можна буде отримати американський диплом, який буде затребуваний в усьому світі. І його не треба буде підтверджувати, перездавати заново іспити, як це відбувається практично з усіма дипломами, які ми отримуємо на пострадянському просторі», - зазначив Грігол Катамадзе.