«Асоціація платників податків України» не забула своїх підопічних дітей-сиріт загиблих військовослужбовців 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України «Десна», яких вона опікує кілька місяців поспіль. Слухняним діткам з резиденції св.Миколая надійшов лист на адресу Асоціації платників податків України, в якому Святий Чудотворець надав доручення працівникам Асоціації виконати побажання підопічних дітей-сиріт.

 

На адреси деснянських дітей Асоціацією було направлені святкові подарунки, іграшки та солодощі.

 

 

Напередодні новорічних та різдвяних свят, «Асоціація платників податків України» запрошує до участі усіх небайдужих! Напевно кожному з нас вже набридли новини про війну і її негативні паростки.  І ми вже у довгому очікуванні її завершення, майже губимо терпіння, надію і здоровий сон. Коли усе закінчиться спрогнозувати складно, адже політичні експерти дають різні оцінки розв’язанню конфлікту. Та в одному ми впевнені точно - лікування від депресії, суму та втоми є. І воно в милосерді і добрих справах.

 

Ви можете невідкладно, вже сьогодні долучитись до Благодійної допомоги дітям – сиротам та перерахувати кошти, виходячи з Ваших можливостей на наступні реквізити рахунку:

 

Реквізити:

 

Отримувач: ВГО «АППУ»

 

Код 21704946

 

Банк отримувача: ПАТ «КБ»ПРЕМІУМ»

 

МФО 339555

 

п/р 26000002017119

 

Призначення платежу: Перерахування благодійного внеску на підтримку дітей-сиріт загиблих бійців в АТО. Без ПДВ.

 

Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею.Бажаємо вам усіляких благ, здоров'я та процвітання!

 

 

 

Колектив ВГО «Асоціація платників податків України»