В Національному університеті державної податкової служби України, що в місті Ірпінь відбулася VII міжнародна науково-теоретична конференція«Реформування  податкової системи в Україні відповідно до європейських стандартів».

 

На урочистості був запрошений Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.  

 

Кожен з гостей мав можливість висловити свої міркування та поділитися досвідом щодо стратегічних напрямів розвитку податкової системи України, шляхів удосконалення системи адміністрування систем податкових зборів України,  міжнародного досвіду в сфері оподаткування та важливість  його застосування в Україні тощо.

 

«Сьогодні всі присутні у цьому залі погодяться зі мною, що бізнес просто волає про необхідність ліберальної податкової реформи. Якщо не буде лібералізації податкової реформи - не буде майбутнього», - зазначив Президент АППУ Грігол Катамадзе.

 

Під час заходу перед присутніми також виступили запрошені почесні гості: доктор економічних наук, професор, академік НАН України Валерій Геєць, президент ДННУ «Академія фінансового управління» Міністерства фінансів України, член-кореспондент НАН України Тетяна Єфименко, Професор Київського національного університету ім. Т.Шевченка, заслужений юрист України Василь Костицький.

 

В рамках Конференції також відбулося святкове нагородження переможців у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт молодих вчених імені М. І. Туган-Барановського. Роботи молодих науковців були відзначені в таких номінаціях: монографічні видання, підручники та навчальні посібники; наукові статті, опубліковані у фахових виданнях.

 

Цей конкурс проводиться на базі Національного університету державної податкової служби України з метою забезпечення заохочення творчого пошуку серед молодих науковців, спрямованого на вирішення актуальних наукових проблем економічного та правового характеру у сфері оподаткування та з нагоди 150-річчя від дня народження видатного українського економіста, одного з фундаторів Української академії наук, академіка М. І. Тугана-Барановського.

 

Грігол Катамадзе особисто нагородив переможців медалями АППУ.

 

«1 вересня між АППУ та Національнім університетом ДПС України був підписаний меморандум, який дає можливість співпрацювати на базі університетського потенціалу. І, ознайомившись з тими роботами які були представлені на конкурс, я ще раз переконався в тому, що в університеті є великі можливості», - резюмував Грігол Катамадзе.