Президент ВГО «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе та Перший віце-президент Асоціації Юрій Атаманюк прийняли участь в Антикорупційному форумі в столичному Мистецькому арсеналі, який відбувся з ініціативи Голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі, мета якого – "об'єднати громадські та політичні сили, які готові боротися за очищення влади".

 

«Ми починаємо оновлення України», - заявив Саакашвілі і підкреслив, що новий рух створюється "не під конкретного політика чи якусь політичну партію".

 

Саакашвілі запропонував прирівняти корупцію до зради батьківщині, оскільки, на його думку, економічного провалу України найбільше чекають у Кремлі, де прагнуть довести світові, що українці не здатні до самостійного розвитку своєї країни.

 

За словами народного депутата Сергія Лещенка, ця подія стане стартом широкого громадського обговорення корупції як суспільного явища. Він також зазначив, що та швидкість, з якою громадськість зібрала кошти на проведення форуму черговий раз доводить "готовність людей об’єднуватися під реальними, а не популістськими гаслами".

 

Голова Одеської ОДА повідомив, що збирається відвідати низку українських міст і обговорити ті антикорупційні питання, які він піднімав на засіданні Нацради реформ.