Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе та перший Віце-президент АППУ Юрій Атаманюк поклали квіти до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.

 

Урочисте покладання квітів разом із членами Народного Руху України відбулося у Києві в день народження видатного українського національного політичного діяча.

 

«В’ячеслав Максимович відстоював незалежність України в найтяжчі часи, у радянський період. І насправді це стало реальністю завдяки йому і мільйонам українців, які мріяли про незалежність. На жаль, доля потім так розпорядилася, що Чорновол не зміг довести справу до свого логічного завершення. Зараз ви бачите, що відбувається в країні, і дуже добре, що є пам'ять про В’ячеслава Максимовича, але я думаю, що сьогодні тут мало б бути набагато більше людей. Не тільки для того, щоб вшанувати пам'ять, а перш за все тому, що таких постатей в історії України дуже мало. Я би назвав Тараса Шевченко, Михайла Грушевського і В’ячеслава Чорновола.

 

Втім я думаю, що те, як сьогодні поводить себе суспільство, як налаштовані люди, говорить про те, що пам'ять його жива, що люди хочуть жити в такій Україні, про яку мріяв В’ячеслав Чорновол.І життя саме висуне тих лідерів, які приведуть українців до бажаної мети», - висловив упевненість Грігол Катамадзе.