В зв’язку із закінченням обласної цільової програми «Ліси Волині», яка охоплювала період 2002-2015 років, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Сергій Кошарук дав доручення працівникам Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства спільно з спеціалістами КП ІАЦ «Волиньенергософт» розробити Програму «Ефективне використання лісових ресурсів Волинської області» на період до 2020 року.

24 листопада 2015 року директор КП ІАЦ «Волиньенергософт» Василь Дутко та завідувач відділу енергоаудиту, паспортизації та інновацій КП «ІАЦ «Волиньенергософт» Микола Дорощук зустрілися з керівництвом Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Метою зустрічі було обговорення основних критерій та напрямків реалізації програми «Ефективне використання лісових ресурсів Волинської області на період до 2020 року», яка забезпечить доступність та прозорість діяльності управління вцілому.

На нараді були присутні: тимчасово виконуючий обов’язки начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко, заступник начальника управління Лідія Турянська, начальник відділу лісових ресурсів Григорій Новосад, та начальник відділу лісового господарства Борис Бабеляс.

Результатом зустрічі було розподілення завдань для реалізації написання Програми. Наступна зустріч для аналізу напрацювань запланована на 1 грудня 2015 року.

Наталія Поліщук