Виготовлення та друк буклетів

 

Буклет невід'ємна функціональна частина багатьох компаній, організацій і фірм. Їх часто використовують в рекламній діяльності, в презентаційних цілях, а також нерідко у вигляді туристичних путівників. Це незамінний помічник в організації бізнес-зустрічей, виставок та багатьох інших заходів, пов'язаних з професійною діяльністю.

Буклет - інформаційний провідник, мета якого розрахована не тільки на інформування, а й на те, щоб залучити і зацікавити кінцевого споживача. Тому необхідно, щоб буклет привертав увагу і, з точки зору поліграфії, гармонійно поєднував усі складові від читання шрифту і дизайну до якості друку.

Що собою являє буклет в поліграфії - це престижне спеціальне кольорове видання, віддруковане на якісному папері, сфальцьоване (в один або кілька разів).

Наша друкарня виготовляє різні види буклетів таких як:

- виставкові буклети;
- презентаційні буклети;
- рекламні проспекти;
- короткі путівники;
- географічні карти і схеми міст для туристів.

І інші види буклетів, які можуть бути вам корисні.

Ми надаємо різні способи виготовлення листівок і буклетів. Цифровий друк буклетів - це ідеальний спосіб показати всі плюси вашої компанії. При необхідності фахівці розроблять індивідуальний дизайн, макет, або надрукують ваш. Широкий асортимент продукції дозволить підібрати потрібний папір, а технічні установки друкарні забезпечать якісний своєчасний друк тиражу будь-якого розміру від мінімального до максимального.

Поліграфія луцьк