Твердий перепліт

В нас і тількі в нас!!!
Зшивка дипломних робіт тільки високоякісним клеєм без запаху!!!
Зшивку виконають найкваліфікованіші палітурниці з великим стажем роботи!!!
Ви будете задоволені результатом!!! 

●●●

Замовити - Ціна - Що це таке - Переваги


 - Адреса для замовлення -

 

м. Луцьк, вул. Винниченка, 67
Контактні телефони
 099 683 99 63
068 304 57 05
 050 678 01 5


- Ціна -

від

75
грн - Твердий перепліт -

Тверда палітурка - міцне покриття друкарського матеріалу з використанням клейової технології. Обкладинка рекомендується для часто використовуваних документів з великим терміном служби. Тверда палітурка більш міцний, солідний, і призначений для збереження сторінок документів в їх первинному вигляді довгий час. Обкладинка і елементи зовнішнього оформлення видання виконують рекламно-інформаційну функцію. Із зовнішнього боку картон декорується всілякими матеріалами: папір з повнокольоровим друком і ламінацією (матовою, глянсовою); вінілове покриття, в асортименті є вініл різних кольорів, на нього додатково можна наносити тиснення.


- Переваги -

Плюси твердої палітурки:

- довгий термін служби виробу;
- можливість різноманітної унікальною обробки;
- можливість створення унікального видання.

технологія:

Обкладинка - покриття видання, яке є елементом декоративного оформлення видання, а також містить основну інформацію про автора, назву книги, рік видання та інші вихідні дані.

Книжковий блок - внутрішня частина книги. Основний елемент, що складається з набору листів, які розташовані в певній послідовності і скріплені між собою одним з двох способів (склейка з обкладинкою книги або прошивка і подальша склейка з обкладинкою).