Мода, практичність і швидкоплинність сучасного життя в наш час поєднуються в області виготовлення візиток - це переростає в масове використання моделі «якість-ціна-терміни». Даної моделі повністю відповідає цифровий друк візиток в Луцьку. Візитки, надруковані цифровим друком - найбільш популярні зараз.


Стоимость визиток

ціна від 49 грн

малий комплект
50 шт. - 45 грн.

Стандартний комплект
100 шт. - 60 грн.

великий комплект
1000 шт. - 260 грн.


Чому у нас
Оцініть переваги виготовлення візитних карток, надрукованих способом цифрового друку:

    широкий асортимент використовуваних паперів.
    якість цифрового друку візиток на найвищому рівні.
    окремим перевагою є персоналізація візиток.
    терміни виготовлення - від 2 годин.
    доступна цінова політика на виготовлення візиток.


Великий вибір матеріалів

У виготовленні візиток можуть бути використані крейдовані папери з покриттям, сатиновані і атласні паперу, крейдований картон, дизайнерські картони на вибір, пакувальні матеріали для дизайнерських ідей. Будь-який матеріал може бути щільністю до 350 г / м2. Практично кожен матеріал друку є в наявності на складі Візиточка - не потрібно додатково чекати поставки бажаного картону або паперу до нас на склад. Візитки Київ можна замовити бисть і без зайвого очікування.

Якість друку до 1 200 dpi (точок на дюйм) - ви можете друкувати навіть фотографії в найвищій якості. Зображення наноситься з одного або двох сторін візитки, але тільки в двох колірних варіаціях: повнокольорове зображення або чорно-біле.


Поєднання дизайну та якості

Ваші візитні картки можуть бути персоналізовані: текстом, номерами, штрих-кодами, QR-кодами, які відрізняються квітами і зображеннями.

Сучасні технології цифрового друку дозволяють виготовити Вам візитки в Луцьку всього за 2 години.

За всі ці переваги Ви отримуєте в результаті відносно невисоку вартість за комплект візитних карток.