Тепловізор Луцьк

Теплоаудит - це перевірка приміщень, яка дозволяє визначити чи правильно функціонують теплові системи. Результат проведення теплоаудиту - теплограмма. Теплограмма, знята в інфрачервоному спектрі дозволяє відстежити розподіл температурних полів. Наукове визначення цього процесу - «термографія».

Навіщо проводити Теплоаудит?

Питання економії енергоресурсів, а також удосконалення методів енергозбереження, є все більш актуальними, так як вартість енергоресурсів постійно зростає, а разом з ними і рахунки за комунальні платежі.

Основний спосіб, який дозволяє заощадити Ваші гроші на опаленні приміщення, є зниження рівня втрат тепла через зовнішні конструкції будівельних споруд. Згідно зі статистикою, рівень тепловтрат в приміщеннях може досягати 40%, це пов'язано різними зовнішніми факторами. У той же час, відсутність цих втрат, дозволить знизити рівень тепловтрат до 30%.
Якісний Теплоаудит приміщень дозволяє ліквідувати тепловтрати.

Теплоаудит, проведений під час будівництва об'єкта, або під час його експлуатації, за допомогою спеціального обладнання - тепловізора, дозволить вчасно виявити:

1. Загальні і часткові тепловтрати

2. Приховані дефекти - місця протікання повітря і води

3. Погіршення рівня опору теплопередачі - відсутність теплоізоляції, дефекти в будівництві

4. Дефектні панелі огороджувальних конструкцій - нарущенія в товщині і установці утеплювача, осідання утеплювача, і інше
Як проводять Теплоаудит?

Теплоаудит це найважливіша складова енергоаудиту. Він проводиться за допомогою тепловізора - спеціального приладу, який дозволяє відстежити розподіл теплових потоків на досліджуваних конструкціях. Тепловізор здатний виявити випромінювання в електромагнітному спектрі, 900-14000 нанометрів. Прилад, не залежно від освітлення дозволяє побачити теплове випромінювання навколишніх об'єктів і з високою точністю визначити їх температуру.

На основі отриманої інформації складається карта теплових полів - теплограмма.

Тепловізор дозволяє не порушуючи цілісності конструкцій, відстежувати стан якості ізоляції і герметизуючих матеріалів , неправильного функціонування систем опалення та охолодження . Проводячи своєчасний ремонт дефектних ділянок, Ви легко збережете тепло в приміщенні і заощадите на опаленні.

Тепловізор також дозволяє визначити місця відходу контактів в системах електропроводки.

Завдяки унікальним особливостям тепловізор знайшов застосування в багатьох сферах, від медицини до індустрії. Останнім часом тепловізори широко застосовуються і в будівельній сфері. Адже використання тепловізора дозволяє вчасно виявити дефекти в конструкціях споруди, відстежуючи зміни температурного поля.
Як використовувати результати теплоаудиту?

Результати теплоаудиту використовуються для удосконалення теплової системи споруди в процесі ремонту або будівництва. Додатково до того, що це дозволяє провести роботи якісніше, в подальшому це дозволить заощадити на ремонті.

Результат теплоаудиту - візуальний звіт по об'єкту з аналізом знайдених дефектів і практичними рекомендаціями щодо їх усунення.

За допомогою теплоаудиту внутрішніх приміщень Ви можете створити оптимальне середовище для комфортного життя або роботи в приміщенні. Дослідження систем обігріву, вентиляції та кондиціонування дозволяє скласти повну картину приміщення і вибрати оптимально розташування робочих місць.
Теплоаудит дозволяє виявити помилки в будівництві.

Тепловізор дозволяє відстежити місця - джерела тепловтрат, які неозброєним поглядом побачити неможливо.

Теплоаудит візуалізує проблемні місця в приміщенні, які потребують ремонту. Своєчасний ремонт дозволяє зберегти здоров'я людей, адже для проблемних ділянок характерні утворення конденсату або осідання вологи, що призводить до утворення Цвіля.

Теплоаудит також дозволяє виявити поверхні, де є волога. Вони відображаються, як «холодні плями».
Теплоаудит дозволяє попередити появу Цвіля.

Проведений Теплоаудит дозволяє попередити появу Цвіля, від якої страждають не тільки конструкції споруди а й здоров'я людей, що знаходяться в будівлі. Спори грибків, здатні викликати алергію і погіршення стану здоров'я людини. У той же час мінеральні речовини, що містяться в будівельних матеріалах, ідеальне середовище для росту грибка. Тепловізор, за допомогою спеціальної функції здатний своєчасно виявити потенційно небезпечні місця.

Теплоаудит дозволяє виявити місця в конструкціях, через які йде тепле повітря. У приміщенні створюється область зниженого тиску, і повітря зовні намагається «увійти» всередину приміщення, через негерметичні місця. Тепловізор фіксує повітряні потоки, що дозволяє в подальшому усунути дефекти в ізоляції.
Теплоаудит доцільно проводити, плануючи реконструкцію приміщення

Будівлі, покриті ральну штукатуркою ідеально видно в інфрачервоному спектрі. Маючи можливість бачити внутрішні конструкції споруди, можна робити висновки про доцільність їх реконструкції. Деформації, які призводять до осипання штукатурки зі стін можна побачити заздалегідь і заощадити на подальшому ремонті.

Теплоаудит теплого полаТеплоаудит теплої підлоги
Тепловізор перевіряє роботу теплої підлоги

Теплоаудит, що проводиться за допомогою тепловізора дозволяє виявити проблемні місця в системі водяного теплопостачання, тому що фіксує теплові плями від труб. Цей же принцип дозволяє виявити проблеми в роботі системи центрального теплопостачання.
Теплоаудит дозволяє виявити протікання на плоских дахах.

Вода, яка припадає через дах зберігає відносно високу температуру по відношенню до будівельних матеріалів. Вночі, коли покрівля охолоджена, витік легко помітити. І провести ремонт, не порушуючи цілісність всього даху.
Результати теплоаудиту використовують для удосконалення системи протипожежної охорони приміщень.

Дефекти конструкцій - щілини і інші пошкодження в кладці, місця витоку в вихлопних і димохідних каналах опалювальних систем. Перегріті ділянки, які з'являються в слідстві деформації чітко видно за допомогою тепловізора. За аналогічним принципом можна виявити і інші ділянки розміщені надто близько до нагрівачів і елементам вихлопних систем