Зшивання на скобу
Зшивання на пружину
М'яка палітурка
Тверда палітурка


Презентація являє собою багатосторінковий рекламно-інформаційний матеріал, який інформує про новий вид товару або послуги. Презентація використовується в ході переговорів, конференцій та інших ділових зустрічей. Як правило, презентація складається з чорно-білого або кольорового блоку, обкладинки та підкладки.

У презентацію включені особливо важливі матеріали, що розповідають про фірму, її діяльність та досягнення. Подібні статті групуються під однією обкладинкою, при цьому інформація підкріплюється великою кількістю різнокольорових діаграм, виразних фото, яскравих схем, які демонструють всю вигоду співпраці з конкретною компанією.

Окремо можна виділити такий тип презентацій, як презентації для художніх виставок. Останні, в більшості випадків, створюються в унікальному і єдиному екземплярі. Тільки невелика частина презентації створюється поліграфічним методом, однак вона повинна бути максимально якісною і презентабельною.

Наша поліграфічна компанія пропонує своїм клієнтам професійні послуги в сфері виготовлення презентацій: цифровий друк малими та середніми тиражами, відмінну якість, різні можливості зшивання матеріалів (пружина, скоба, термобіндер). Ні для кого не секрет, що якісна поліграфія, в тому числі друк презентації, - це візитна картка компанії, запорука її успіху і динамічного розвитку.

Друк презентацій виконується за допомогою сучасного цифрового обладнання, завдяки чому діаграми і слайди відрізняються високою якістю. Погодьтеся, що непоказні листочки з чорно-білим текстом і повна відсутність наочного матеріалу (фотографій, діаграм, картинок) навряд чи допоможуть зміцнити ваші позиції на переговорах і підвищити загальний рейтинг компанії. На хід переговорів і їх успішний результат багато в чому впливає грамотно представлена ​​інформація у вигляді повноцінної і оригінальної презентації. Саме тому для досягнення максимально презентабельного зовнішнього вигляду вашої презентації наша компанія пропонує замовити друк презентацій в кольоровому виконанні.

Наше поліграфічне підприємство має великий досвід виготовлення даного виду продукції. При оформленні замовлення фахівцями враховуються всі деталі і особливості роботи, терміни виконання, а також власне тираж продукції.