Розробка веб сайтів:

 

●●●

Візитка - Бізнес - Інтернет магазин - Просування - Замовити

●●●


Сайт - візитка
(до 10 сторінок)

від 3000 грн

 Сайт-візи́тка (англ. business card website) — невеликий сайт, що зазвичай складається з однієї (або декількох) веб-сторінок та містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію, товари чи послуги, прайс-листи, контактні дані [1].

Часто сайт-візитку використовують компанії, які не хочуть витрачати значні кошти на розробку окремого сайту. Дуже часто, при покупці доменного-імені для корпоративної пошти, встановлюється сайт-заглушка або сайт візитка. 


Сайт - Бізнес

(Для підприємств і компаній)

Cкладається з 10-40 сторінок. Також з індивідуальним дизайном. Створення бізнес сайту – це одне з кращих рішень для реклами в інтернеті. А саме для залучення нових клієнтів. У нас ви можете замовити бізнес сайт.


Інтернет - магазин

(Для підприємств і компаній)

Cайт, з якого можна вибрати та замовити потрібний товар чи послугу. Інтернет-магазин перш за все передбачає грошові розрахунки на відміну від сайтів, які надають послуги безкоштовно. Для безпечного використання сайту передбачені надійні протоколи — https, та інші системи безпеки. 


Просування

(просування сайту в мережі інтернт)

 

Комплекс дій для забезпечення високих позицій ресурсу в пошукових системах з метою підвищення відвідуваності сайту цільовою аудиторією.


Зробити замовлення:

Контактні телефон