Доброго дня! Ми з моєю коханою дівчиною хочемо одружитись якнайшвидше але проблема в тому, що ми проживаємо в різних містах. Скажіть, що нам робити, куди подати документи і чи обов’язково для цього чекати місяць?

Володимир Волков

image002

Саме про це йшлося на черговій кущовій нараді-семінарі, що відбулася у м. Ковель 28 липня 2015 року.

Альтернативне паливо, про яке сьогодні так багато говорять, це не завжди високі й недосяжні технології. Виявляється, його можна виростити. І навіть самотужки. Найпривабливіше, що так звані енергетичні культури ростуть на землях, які непридатні для землеробства, – надто кислих, заболочених чи забруднених, але при цьому дають екологічно чисту сировину.

Концесія комунальних об'єктів теплопостачання

Хоч і повільно, але все-таки приходить усвідомлення того, що житлово-комунальне господарство своїми силами «відродитися» не зможе. Тому влада сьогодні максимально активно шукає рішення як врятувати господарство Волині.

IMG 0974 1

 Члени Антикризового штабу та запрошені на засідання генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго», представник прокуратури в області, голова правління ПАТ «Волиньгаз» розглянули питання про підготовку плану заходів та хід виконання програми енергозаміщення закладів бюджетної сфери та підприємств комунальної теплоенергетики в розрізі районів і міст,  стан розрахунків за спожиті енергоносії,  стан оформлення субсидій за спрощеним порядком.