Можливості епловізійного обстеження

Тепловізійний контроль електрообладнання.

  Тепловізійні обстеження

  Методика тепловізійного контролю якості теплоізоляції огороджуючих конструкцій

- Обстеження будівель на місця тепловтрат;
- Профілактичне обслуговування – виявлення несправних або потенційно несправних вузлів систем опалення, електричних систем, механічних вузлів та ін;
- Перевірка якості проведення ремонту будівель та споруд, контроль якості теплоізоляції та огороджуючи конструкцій.

Призначений для вимірювання показників якості електричної енергії та електроспоживання у трифазних мережах зі струмом до 100 А та напругою до 600В.

Газоаналізатор призначений для еколого – теплотехнічних замірів об’ємної концентрації O2, CO, NO, NO2, SO2 в димових газах та в повітрі, температури димових газів, а також отримання розрахунковим шляхом концентрації діоксиду вуглецю СО2, коефіцієнту надлишку повітря і ККД з попередньою установкою СО2max для вибраного виду палива.

Ультразвуковий витратомір є приладом промислового призначення з накладними датчиками – манжетами. Даний витратомір призначений для технологічних і комерційних замірів, контролю і обліку об’ємних витрат гомогенних (однофазних) рідин в системах холодного, гарячого водопостачання та теплопостачання.

Даний прилад призначений для проведення електровипробувань в сферах експлуатації енергосистем, помисловості, приватних електромереж і комунальних служб.