28 січня 2021 року відбулась онлайн зустріч в рамках реалізації проєкту НЕФКО-3. Мова йде про проект - «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності міста Рівне та модернізація вуличного освітлення». Ця зустріч стала початком реалізації проєкту.

Учасниками відео-конференції були: міський голова Олександр Третяк заступник міського голови Олег Піщанський, представники структурних підрозділів виконавчого комітету Рівненської міської ради, що залучені до робочої групи з реалізації проєкту та представники компаній NEFCO, Sweco, Garde.

В ході зустрічі обговорили політику та правила, що регулюють проєкти НЕФКО, правила закупівель НЕФКО, принципи планування закупівель. Також учасники зустрічі обговорили поточний статус проєкту та першочергові кроки.

Нагадаємо, що проєкт «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне та модернізація вуличного освітлення» реалізовується спільно з НЕФКО, та включає два компоненти: впровадження заходів з термомодернізації та модернізацію вуличного освітлення, що є досить енергоефективним з точки зору економії витрат міського бюджету. Загальна вартість проєкту складає 6,731 млн. євро