Зшивання на скобу
Зшивання на пружину
М'яка палітурка
Тверда палітурка
Цифровий друк каталогів.


Оптимальні ціни на тиражі до 500 штук.


Серед компаній, які займаються роздрібною торгівлею, досить популярний такий вид поліграфічної продукції як каталоги. Друк каталогів актуальний, коли вам необхідно надати повну інформацію про вашу продукцію з ілюстраціями та описом. Якщо продукції багато, то брошурою вже не обійтися, необхідно замовити каталог.

Ми пропонуємо цифровий друк каталогів. Такий вибір буде доцільним, якщо вам необхідно невелику кількість каталогів, наприклад, коли рекламується не масова продукція або послуги, які користуються попитом у обмеженого числа споживачів.

Як правило, при виготовленні каталогів використовується клейове скріплення. Ми також можемо запропонувати виготовлення каталогів зі скрапленим на пружину або металеві кільця. Для обкладинки використовується папір більшої щільності або дизайнерський картон, а для того, щоб каталоги прослужили довше, обкладинку можна заламинировать.

Ви можете замовити каталоги в Києві через форму онлайн замовлення на нашому сайті. Ми виконаємо друк каталогів терміново, використовуючи цифровий друк. Ви будете задоволені якістю виготовлення каталогів.