Онлайн друк та онлайн поліграфія

 

Як зробити замовлення!?

●●●

Вимоги - Макет - Узгодження - Вартість - Оплата

●●●

Електронна скринька для відправлення файлу на друк
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактний телефон


- Вимоги до друку -

- Друк файлів MS Office здійснюється на умовах «як є», тобто відповідність з тим, що було на комп'ютері - НЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ! Бажаним до друку є файл у форматі * .PDF. Більшість сучасних програм має можливість зберегти / експортувати результат Вашої роботи в формат PDF. Звернувши увагу на це, Ви збережете свій час, здоров'я і гроші.
- До друку приймаються повністю готові файли.
- Для друку креслень та проектів, а також векторних форматів (CorelDraw, Illustrator) необхідно надавати використовувані шрифти і стилі друку (plot styles). У разі їх відсутності претензії по друку не приймаються.
- Друк здійснюється тільки на матеріалах копі-центру: папір 80, 160 і 250 g / m2 (А4, А3), кольоровий папір 80 та 160 g / m2 (А4, А3). Для широкоформатного друку використовується папір 80 g / m2 (чорно-білі креслення).
- Відскановані матеріали надаються в будь-якому растровому форматі (з розпізнавання тексту) або в форматі MSWord (з розпізнаванням) на CD-R копі-центру або відправкою на електронну пошту замовника.


- Макет -

Надішліть на нашу електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., якщо файл більше 20 мб, завантажте його на файловий обмінник- Узгодження -

Ми передзвонимо і узгодимо деталі на замовлення


- Оплата -

Оплата здійснюється згідно виставленого рахунку Через Приват24


- Вартість -

Чорнобілий ддрук A4 - 1 грн, A3 - 3 грн.


Кольровий друк (струменевий) A4 - 2 грн, A3 - 5 грн


Кольровий друк (лазерний) A4 - 5 грн, A3 - 11 грнПісля відправлення файлу на друк, до вас зателефонує адміністратор, повідомить вартість та умови роботи, оформить ваше замовлення та відправить рахунок для оплати замовлення

Прочитання цього матеріалу заощадить Вам час, нерви і гроші.

Друк файлів MS Office здійснюється на умовах «як є», тобто відповідність з тим, що було на комп'ютері - НЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ! Бажаним до друку є файл у форматі * .PDF. Більшість сучасних програм має можливість зберегти / експортувати результат Вашої роботи в формат PDF. Звернувши увагу на це, Ви збережете свій час, здоров'я і гроші.
До друку приймаються повністю готові файли.
Для друку креслень та проектів, а також векторних форматів (CorelDraw, Illustrator) необхідно надавати використовувані шрифти і стилі друку (plot styles). У разі їх відсутності претензії по друку не приймаються.
Друк здійснюється тільки на матеріалах копі-центру: папір 80, 160 і 250 g / m2 (А4, А3), кольоровий папір 80 та 160 g / m2 (А4, А3). Для широкоформатного друку використовується папір 80 g / m2 (чорно-білі креслення).
 
Відскановані матеріали надаються в будь-якому растровому форматі (з розпізнавання тексту) або в форматі MSWord (з розпізнаванням) на CD-R копі-центру або відправкою на електронну пошту замовника.

calendar

 Календарі - це інструменти щоденного планування і засіб реклами Вашої компанії. Ми можемо запропонувати Вам друк календарів наступних видів: настінні і кишенькові. Календар - це корисний, красивий і не дорогий подарунок, з яким Ваші клієнти чи друзі не розлучаться протягом всього наступного року. При виготовленні календаря Ви можете помістити на ньому будь-яку інформацію про себе: Ваші координати, логотип, слоган, перелік робіт і т. д. 

При друку календарів ми врахуємо Ваші побажання, які допоможуть зробити Ваш календар індивідуальним і неповторним.

 За додатковою інформацію звертайтесь за тел. 0332 78 52 22

Поліграфія та друк

- Кольоровий друк від 1 листка
- Друк бланків, журналів та книг тираж від 1 примірника
- Палітурні роботи
- Біндерування пружиною
- Друк бланків та оголошень

Послуги дизайнера

- Розробка та дизайн візитівок
- Дизайн вітальних листіваок, флаєрів

 

Диплом – це офіційна нагорода, якою нагороджуються люди за певні заслуги. Крім того, до родинних свят замовляють оригінальні жартівливі дипломи, які будуть нагадувати про гарне та цікаве свято. Дизайн дипломів можуть пропонувати наші клієнти. Якщо клієнт не надав власний варіант зовнішнього виду майбутнього диплому, ми пропонуємо скористатися нашими послугами. Ми пропонуємо послуги досвідчених дизайнерів, які підберуть оптимальній варіант для оформлення вашого диплому.

Виготовлення дипломівМи пропонуємо різноманітні види матеріалів, на яких можуть бути надруковані ваші дипломи, а саме: папір різної щільності, фотопапір, картон, папір із рельєфною поверхнею. В залежності від матеріалу буде змінюватися ціна дипломів. Ми надаємо послуги із ламінування дипломів.