Для захисту зображень, документів та інших друкованих матеріалів роблять ламінування. Завдяки різним видам плівки, можна вигідно підкреслити переваги зображення або приховати недоліки.
Глянцеве або матове ламінування здатне візуально витягнути або приховати контрастність, зробити кольори більш яскравими або приглушеними, а часом це єдиний спосіб зберегти первинний вигляд зображення і захистити від впливу навколишнього середовища.

Онлайн друк та онлайн поліграфія

 

УВАГА!
Ми рекомендуємо дотримуватись карантину та не порушувати законодавство та рішення міської ради,
послуга розрахована для терміновості та у разі не відкладності

під час карантину кожному роздрукованому файлу надається номер, замовлення ви забираєте на вуличному столику для видачі замовлень
(територія під відеонаглядом)

 

Як зробити замовлення!?

 

●●●

Вимоги - Макет - Узгодження - Вартість - Оплата

●●●

Електронна скринька для відправлення файлу на друк
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Контактніий телефон


- Вимоги до друку -

- Друк файлів MS Office здійснюється на умовах «як є», тобто відповідність з тим, що було на комп'ютері - НЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ! Бажаним до друку є файл у форматі * .PDF. Більшість сучасних програм має можливість зберегти / експортувати результат Вашої роботи в формат PDF. Звернувши увагу на це, Ви збережете свій час, здоров'я і гроші.
- До друку приймаються повністю готові файли.
- Для друку креслень та проектів, а також векторних форматів (CorelDraw, Illustrator) необхідно надавати використовувані шрифти і стилі друку (plot styles). У разі їх відсутності претензії по друку не приймаються.
- Поліграфія здійснює друк тільки на власних матеріалах: папір 80, 160 і 250 g / m2 (А4, А3), кольоровий папір 80 та 160 g / m2 (А4, А3). Для широкоформатного друку використовується папір 80 g / m2 (чорно-білі креслення).
- Відскановані матеріали надаються в будь-якому растровому форматі (з розпізнавання тексту) або в форматі MSWord (з розпізнаванням) на CD-R копі-центру або відправкою на електронну пошту замовника.


- Макет -

Надішліть на нашу електронну скриньку This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , якщо файл більше 20 мб, завантажте його на файловий обмінник. Обов'язково вкажіть ваш контактний телефон для зворотнього зв'язку- Узгодження -

Ми передзвонимо і узгодимо деталі на замовлення


- Оплата -

Оплата здійснюється згідно виставленого рахунку Через Приват24, або у будь-якому відділенні банку (реквізити надаються після узгодження ціни)


- Вартість -

Чорнобілий ддрук A4 - від 1 грн, A3 - від 3 грн.


Кольровий друк (струменевий) A4 - від 2 грн, A3 - від 5 грн


Кольровий друк (лазерний) A4 - від 5 грн, A3 - від 11 грнПісля відправлення файлу на друк, до вас зателефонує адміністратор, повідомить вартість та умови роботи, оформить ваше замовлення та відправить рахунок для оплати замовлення

Зшивання на скобу
Зшивання на пружину
М'яка палітурка
Тверда палітурка


Презентація являє собою багатосторінковий рекламно-інформаційний матеріал, який інформує про новий вид товару або послуги. Презентація використовується в ході переговорів, конференцій та інших ділових зустрічей. Як правило, презентація складається з чорно-білого або кольорового блоку, обкладинки та підкладки.

У презентацію включені особливо важливі матеріали, що розповідають про фірму, її діяльність та досягнення. Подібні статті групуються під однією обкладинкою, при цьому інформація підкріплюється великою кількістю різнокольорових діаграм, виразних фото, яскравих схем, які демонструють всю вигоду співпраці з конкретною компанією.

Окремо можна виділити такий тип презентацій, як презентації для художніх виставок. Останні, в більшості випадків, створюються в унікальному і єдиному екземплярі. Тільки невелика частина презентації створюється поліграфічним методом, однак вона повинна бути максимально якісною і презентабельною.

Наша поліграфічна компанія пропонує своїм клієнтам професійні послуги в сфері виготовлення презентацій: цифровий друк малими та середніми тиражами, відмінну якість, різні можливості зшивання матеріалів (пружина, скоба, термобіндер). Ні для кого не секрет, що якісна поліграфія, в тому числі друк презентації, - це візитна картка компанії, запорука її успіху і динамічного розвитку.

Друк презентацій виконується за допомогою сучасного цифрового обладнання, завдяки чому діаграми і слайди відрізняються високою якістю. Погодьтеся, що непоказні листочки з чорно-білим текстом і повна відсутність наочного матеріалу (фотографій, діаграм, картинок) навряд чи допоможуть зміцнити ваші позиції на переговорах і підвищити загальний рейтинг компанії. На хід переговорів і їх успішний результат багато в чому впливає грамотно представлена ​​інформація у вигляді повноцінної і оригінальної презентації. Саме тому для досягнення максимально презентабельного зовнішнього вигляду вашої презентації наша компанія пропонує замовити друк презентацій в кольоровому виконанні.

Наше поліграфічне підприємство має великий досвід виготовлення даного виду продукції. При оформленні замовлення фахівцями враховуються всі деталі і особливості роботи, терміни виконання, а також власне тираж продукції.

Прочитання цього матеріалу заощадить Вам час, нерви і гроші

Друк файлів MS Office здійснюється на умовах «як є», тобто відповідність з тим, що було на комп'ютері - НЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ! Бажаним до друку є файл у форматі * .PDF. Більшість сучасних програм має можливість зберегти / експортувати результат Вашої роботи в формат PDF. Звернувши увагу на це, Ви збережете свій час, здоров'я і гроші.
До друку приймаються повністю готові файли.
Для друку креслень та проектів, а також векторних форматів (CorelDraw, Illustrator) необхідно надавати використовувані шрифти і стилі друку (plot styles). У разі їх відсутності претензії по друку не приймаються.
Друк здійснюється тільки на матеріалах копі-центру: папір 80, 160 і 250 g / m2 (А4, А3), кольоровий папір 80 та 160 g / m2 (А4, А3). Для широкоформатного друку використовується папір 80 g / m2 (чорно-білі креслення).
 
Відскановані матеріали надаються в будь-якому растровому форматі (з розпізнавання тексту) або в форматі MSWord (з розпізнаванням) на електронних носях замовника або відправкою на електронну пошту замовника.