Зшивання на скобу
Зшивання на пружину
М'яка палітурка
Тверда палітурка


Презентація являє собою багатосторінковий рекламно-інформаційний матеріал, який інформує про новий вид товару або послуги. Презентація використовується в ході переговорів, конференцій та інших ділових зустрічей. Як правило, презентація складається з чорно-білого або кольорового блоку, обкладинки та підкладки.

У презентацію включені особливо важливі матеріали, що розповідають про фірму, її діяльність та досягнення. Подібні статті групуються під однією обкладинкою, при цьому інформація підкріплюється великою кількістю різнокольорових діаграм, виразних фото, яскравих схем, які демонструють всю вигоду співпраці з конкретною компанією.

Окремо можна виділити такий тип презентацій, як презентації для художніх виставок. Останні, в більшості випадків, створюються в унікальному і єдиному екземплярі. Тільки невелика частина презентації створюється поліграфічним методом, однак вона повинна бути максимально якісною і презентабельною.

Наша поліграфічна компанія пропонує своїм клієнтам професійні послуги в сфері виготовлення презентацій: цифровий друк малими та середніми тиражами, відмінну якість, різні можливості зшивання матеріалів (пружина, скоба, термобіндер). Ні для кого не секрет, що якісна поліграфія, в тому числі друк презентації, - це візитна картка компанії, запорука її успіху і динамічного розвитку.

Друк презентацій виконується за допомогою сучасного цифрового обладнання, завдяки чому діаграми і слайди відрізняються високою якістю. Погодьтеся, що непоказні листочки з чорно-білим текстом і повна відсутність наочного матеріалу (фотографій, діаграм, картинок) навряд чи допоможуть зміцнити ваші позиції на переговорах і підвищити загальний рейтинг компанії. На хід переговорів і їх успішний результат багато в чому впливає грамотно представлена ​​інформація у вигляді повноцінної і оригінальної презентації. Саме тому для досягнення максимально презентабельного зовнішнього вигляду вашої презентації наша компанія пропонує замовити друк презентацій в кольоровому виконанні.

Наше поліграфічне підприємство має великий досвід виготовлення даного виду продукції. При оформленні замовлення фахівцями враховуються всі деталі і особливості роботи, терміни виконання, а також власне тираж продукції.

Онлайн друк та онлайн поліграфія

 

Як зробити замовлення!?

●●●

Вимоги - Макет - Узгодження - Вартість - Оплата

●●●

Електронна скринька для відправлення файлу на друк
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактний телефон


- Вимоги до друку -

- Друк файлів MS Office здійснюється на умовах «як є», тобто відповідність з тим, що було на комп'ютері - НЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ! Бажаним до друку є файл у форматі * .PDF. Більшість сучасних програм має можливість зберегти / експортувати результат Вашої роботи в формат PDF. Звернувши увагу на це, Ви збережете свій час, здоров'я і гроші.
- До друку приймаються повністю готові файли.
- Для друку креслень та проектів, а також векторних форматів (CorelDraw, Illustrator) необхідно надавати використовувані шрифти і стилі друку (plot styles). У разі їх відсутності претензії по друку не приймаються.
- Друк здійснюється тільки на матеріалах копі-центру: папір 80, 160 і 250 g / m2 (А4, А3), кольоровий папір 80 та 160 g / m2 (А4, А3). Для широкоформатного друку використовується папір 80 g / m2 (чорно-білі креслення).
- Відскановані матеріали надаються в будь-якому растровому форматі (з розпізнавання тексту) або в форматі MSWord (з розпізнаванням) на CD-R копі-центру або відправкою на електронну пошту замовника.


- Макет -

Надішліть на нашу електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., якщо файл більше 20 мб, завантажте його на файловий обмінник- Узгодження -

Ми передзвонимо і узгодимо деталі на замовлення


- Оплата -

Оплата здійснюється згідно виставленого рахунку Через Приват24


- Вартість -

Чорнобілий ддрук A4 - 1 грн, A3 - 3 грн.


Кольровий друк (струменевий) A4 - 2 грн, A3 - 5 грн


Кольровий друк (лазерний) A4 - 5 грн, A3 - 11 грнПісля відправлення файлу на друк, до вас зателефонує адміністратор, повідомить вартість та умови роботи, оформить ваше замовлення та відправить рахунок для оплати замовлення

Поліграфія та друк

- Кольоровий друк від 1 листка
- Друк бланків, журналів та книг тираж від 1 примірника
- Палітурні роботи
- Біндерування пружиною
- Друк бланків та оголошень

Послуги дизайнера

- Розробка та дизайн візитівок
- Дизайн вітальних листіваок, флаєрів

 

Прочитання цього матеріалу заощадить Вам час, нерви і гроші.

Друк файлів MS Office здійснюється на умовах «як є», тобто відповідність з тим, що було на комп'ютері - НЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ! Бажаним до друку є файл у форматі * .PDF. Більшість сучасних програм має можливість зберегти / експортувати результат Вашої роботи в формат PDF. Звернувши увагу на це, Ви збережете свій час, здоров'я і гроші.
До друку приймаються повністю готові файли.
Для друку креслень та проектів, а також векторних форматів (CorelDraw, Illustrator) необхідно надавати використовувані шрифти і стилі друку (plot styles). У разі їх відсутності претензії по друку не приймаються.
Друк здійснюється тільки на матеріалах копі-центру: папір 80, 160 і 250 g / m2 (А4, А3), кольоровий папір 80 та 160 g / m2 (А4, А3). Для широкоформатного друку використовується папір 80 g / m2 (чорно-білі креслення).
 
Відскановані матеріали надаються в будь-якому растровому форматі (з розпізнавання тексту) або в форматі MSWord (з розпізнаванням) на CD-R копі-центру або відправкою на електронну пошту замовника.

calendar

 Календарі - це інструменти щоденного планування і засіб реклами Вашої компанії. Ми можемо запропонувати Вам друк календарів наступних видів: настінні і кишенькові. Календар - це корисний, красивий і не дорогий подарунок, з яким Ваші клієнти чи друзі не розлучаться протягом всього наступного року. При виготовленні календаря Ви можете помістити на ньому будь-яку інформацію про себе: Ваші координати, логотип, слоган, перелік робіт і т. д. 

При друку календарів ми врахуємо Ваші побажання, які допоможуть зробити Ваш календар індивідуальним і неповторним.

 За додатковою інформацію звертайтесь за тел. 0332 78 52 22