Онлайн друк та онлайн поліграфія

 

УВАГА!
Ми рекомендуємо дотримуватись карантину та не порушувати законодавство та рішення міської ради,
послуга розрахована для терміновості та у разі не відкладності

під час карантину кожному роздрукованому файлу надається номер, замовлення ви забираєте на вуличному столику для видачі замовлень
(територія під відеонаглядом)

 

Як зробити замовлення!?

 

●●●

Вимоги - Макет - Узгодження - Вартість - Оплата

●●●

Електронна скринька для відправлення файлу на друк
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Контактніий телефон


- Вимоги до друку -

- Друк файлів MS Office здійснюється на умовах «як є», тобто відповідність з тим, що було на комп'ютері - НЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ! Бажаним до друку є файл у форматі * .PDF. Більшість сучасних програм має можливість зберегти / експортувати результат Вашої роботи в формат PDF. Звернувши увагу на це, Ви збережете свій час, здоров'я і гроші.
- До друку приймаються повністю готові файли.
- Для друку креслень та проектів, а також векторних форматів (CorelDraw, Illustrator) необхідно надавати використовувані шрифти і стилі друку (plot styles). У разі їх відсутності претензії по друку не приймаються.
- Поліграфія здійснює друк тільки на власних матеріалах: папір 80, 160 і 250 g / m2 (А4, А3), кольоровий папір 80 та 160 g / m2 (А4, А3). Для широкоформатного друку використовується папір 80 g / m2 (чорно-білі креслення).
- Відскановані матеріали надаються в будь-якому растровому форматі (з розпізнавання тексту) або в форматі MSWord (з розпізнаванням) на CD-R копі-центру або відправкою на електронну пошту замовника.


- Макет -

Надішліть на нашу електронну скриньку This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., якщо файл більше 20 мб, завантажте його на файловий обмінник. Обов'язково вкажіть ваш контактний телефон для зворотнього зв'язку- Узгодження -

Ми передзвонимо і узгодимо деталі на замовлення


- Оплата -

Оплата здійснюється згідно виставленого рахунку Через Приват24, або у будь-якому відділенні банку (реквізити надаються після узгодження ціни)


- Вартість -

Чорнобілий ддрук A4 - від 1 грн, A3 - від 3 грн.


Кольровий друк (струменевий) A4 - від 2 грн, A3 - від 5 грн


Кольровий друк (лазерний) A4 - від 5 грн, A3 - від 11 грнПісля відправлення файлу на друк, до вас зателефонує адміністратор, повідомить вартість та умови роботи, оформить ваше замовлення та відправить рахунок для оплати замовлення