Онлайн друк та онлайн поліграфія

 

УВАГА!
Ми рекомендуємо дотримуватись карантину та не порушувати законодавство та рішення міської ради,
послуга розрахована для терміновості та у разі не відкладності

під час карантину кожному роздрукованому файлу надається номер, замовлення ви забираєте на вуличному столику для видачі замовлень
(територія під відеонаглядом)

 

Як зробити замовлення!?

 

●●●

Вимоги - Макет - Узгодження - Вартість - Оплата

●●●

Електронна скринька для відправлення файлу на друк
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Контактніий телефон


- Вимоги до друку -

- Друк файлів MS Office здійснюється на умовах «як є», тобто відповідність з тим, що було на комп'ютері - НЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ! Бажаним до друку є файл у форматі * .PDF. Більшість сучасних програм має можливість зберегти / експортувати результат Вашої роботи в формат PDF. Звернувши увагу на це, Ви збережете свій час, здоров'я і гроші.
- До друку приймаються повністю готові файли.
- Для друку креслень та проектів, а також векторних форматів (CorelDraw, Illustrator) необхідно надавати використовувані шрифти і стилі друку (plot styles). У разі їх відсутності претензії по друку не приймаються.
- Поліграфія здійснює друк тільки на власних матеріалах: папір 80, 160 і 250 g / m2 (А4, А3), кольоровий папір 80 та 160 g / m2 (А4, А3). Для широкоформатного друку використовується папір 80 g / m2 (чорно-білі креслення).
- Відскановані матеріали надаються в будь-якому растровому форматі (з розпізнавання тексту) або в форматі MSWord (з розпізнаванням) на CD-R копі-центру або відправкою на електронну пошту замовника.


- Макет -

Надішліть на нашу електронну скриньку This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , якщо файл більше 20 мб, завантажте його на файловий обмінник. Обов'язково вкажіть ваш контактний телефон для зворотнього зв'язку- Узгодження -

Ми передзвонимо і узгодимо деталі на замовлення


- Оплата -

Оплата здійснюється згідно виставленого рахунку Через Приват24, або у будь-якому відділенні банку (реквізити надаються після узгодження ціни)


- Вартість -

Чорнобілий ддрук A4 - від 1 грн, A3 - від 3 грн.


Кольровий друк (струменевий) A4 - від 2 грн, A3 - від 5 грн


Кольровий друк (лазерний) A4 - від 5 грн, A3 - від 11 грнПісля відправлення файлу на друк, до вас зателефонує адміністратор, повідомить вартість та умови роботи, оформить ваше замовлення та відправить рахунок для оплати замовлення