Енергетичний сертифікат Луцьк

 

Як зробити замовлення!?

●●●

Законодавство - Що це таке - Кому потрібно - Вартість - Оплата

●●● 

Контактні телефон для замовлення сертифікату у Луцьку


- Законодавство -

 Законом України "Про енергетичну ефективність будівель", №2118 - VIII прийнятим Верховною Радою України 22 червня 2017 року, визначено заходи спрямовані на зниження енергоспоживання будівель. Вищезазначеним законом, прийняла закон вводиться нова процедура сертифікації енергетичної ефективності будівель, результатом якої є новий документ – енергетичний сертифікат (енергосертіфікат), який додається до будівельного паспорту, передбаченою законодавством. Термін дії такого сертифіката 10 років.


- Що таке енергосертифікат будівлі -

 Енергосертіфікат будівлі – документ, в якому зазначені основні відомості, про будівлю, що стосуються його енергоспоживання, а також клас енергоефективності присвоєний будівлі і рекомендації щодо його підвищення.

Сертифікат містить наступну інформацію:

 Місце розташування будівлі;
 Опалювальний об’єм і площа будівлі;
 Рік прийняття в експлуатацію будівлі;
 Відомості про функціональне призначення і конструкції будівлі;
 Шкалу енергетичної ефективності будівель, на якій вказано графічне позначення існуючих класів енергетичної ефективності (від високого рівня «А» до низького «G») і відзначений клас енергоефективності будівлі.
 Рекомендації щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівлі.
 Значення опору теплопередачі огороджувальних конструкцій (м2·К)/Вт і опис їх технічного стану; відзначені виявлені недоліки конструкцій.
 Показники енергетичної ефективності і фактичне питоме енергоспоживання будівлі.
 Річне енергоспоживання будівлі;



- Для яких будівель сертифікація є обов'язковою? -

 новобудов, будівель після реконструкції або капітального ремонту.
 будівель, в яких розташовані органи місцевого самоврядування, з опалювальною площею понад 250 м2.
 громадських будівель із загальною опалювальною площею понад 250 м2.
 споруд, в яких здійснюється термомодернізація, на яку надається державна підтримка і яка тягне за собою підвищення класу енергетичної ефективності будівлі.
 Під час укладення договорів купівлі-продажу або оренди будівлі продавець на вимогу покупця повинен надати енергосертіфікат будівлі.

 Оплата за отримання сертифіката здійснюється безпосередньо самим власником будівлі. За відсутність сертифіката передбачені штрафні санкції, які накладаються на власника будівлі.

 Завдяки сертифікації власники будівель отримають повну інформацію про обсяги споживання енергоресурсів, рекомендації щодо можливих шляхів їх зменшення та, як наслідок, підвищення рівня енергоефективності.

 Сертифікацію будівель проводять незалежні енергоаудитори. Кваліфікація такого енергоаудитора підтверджується атестатом, який можна отримати в спеціальних атестаційних комісіях, створених вищими навчальними закладами, в сфері енергоефективності.

 Атестовані фахівці нашої компанії на законних підставах проводять енергетичні обстеження будівель і видають за його підсумками енергетичні сертифікати, які проходять обов’язкову реєстрацію в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України.


- Оплата -

Оплата здійснюється згідно, виставленого рахунку через Приват24 або у будь-якому відділенні банку (реквізити надаються після узгодження ціни)


- Вартість -

від 6000 грн


Надаємо послуги виготовлення енергетичного сертифікату в Луцьку та Волинській області

Кому сертифікат потрібен обов'язково згідно чинного законодавства

 об’єктам будівництва (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту), що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, що визначаються відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності";

 будівлям державної власності з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, які часто відвідують громадяни і у всіх приміщеннях яких розташовані органи державної влади;

 будівелям з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, у всіх приміщеннях яких розташовані органи місцевого самоврядування (у разі здійснення ними термомодернізації таких будівель);

 будівелям, в яких здійснюється термомодернізація, на яку надається державна підтримка та яка має наслідком досягнення класу енергетичної ефективності будівлі не нижче мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівлі.