Сьогодні система відеоспостереження - це ще один метод контролю певної території і  подій. Це реальна можливість повністю відстежувати всі процеси, що відбуваються на території підприємства, або ділянки біля будинку, і реагувати на них адекватним чином.

Бездротова система - дієво і надійно

 

Бездротова система спостереження є найсучаснішим і ефективним варіантом, його використовують в наступних областях:

    Спостереження за транспортними магістралями та іншими об'єктами цієї системи;
    Моніторинг громадських місць. У наш неспокійний час в постійному нагляді потребують місця найбільшого скупчення людей, і бездротове відеоспостереження підключення якого здійснено до єдиного центру дозволяє тримати під контролем всю обстановку на ввіреній території та оперативно вживати заходів у разі потреби.
    Охорона кордонів і периметрів промислових зон великої протяжності. У даних умовах тягнути кабель по складній місцевості на велику відстань буває просто нереально, тим часом, як потреба в контролі таких місць дуже висока.
    Моніторинг виробничих процесів. Будь-яке провадження потребує контролю та спостереженні, що допомагає запобігти небажані інциденти різного роду.

Переваг у систем такого типу чимало, і одним з головних є те, що відеоспостереження, підключення до якого здійснюється не по кабельній мережі, чи є практично незалежним від зовнішніх факторів. До них відносяться вплив зловмисників, погодні умови, стихійні лиха, адже для того, щоб відновити пошкоджену кабельну мережу, потрібно набагато більше часу і ресурсів, ніж у випадку бездротової передачі сигналу.
Монтаж бездротової системи відеоспостереження

Як вже сказано вище, бездротова система відеоспостереження має цілий комплекс переваг перед кабельної, в них входять простота установки, мобільність системи, значне зниження витрат, а також універсальність застосування.

Зрозуміло, щоб встановити бездротову систему, недостатньо просто купити камеривідеонаблюденія і розставити по потрібних місцях, як і для будь-якої іншої системи, монтаж повинен бути продуманий і спланований. Початковим етапом монтажу є обстеження об'єкта, де планується установка системи та визначення місць, де установка камер буде найбільш ефективною і дозволить переглядати всю територію, що знаходиться під охороною.

Далі складається проект, де враховуються всі нюанси даного об'єкта, вимоги його власника і особливості того обладнання, яке планується до встановлення. Також складається повна робоча кошторис, згідно з якою далі йде купити камери відеоспостереження та інше обладнання, після чого можна приступати до його встановлення.

Установка бездротових систем набагато простіше, ніж дротових унаслідок того, що відпадає необхідність в прокладанні кабелю, яка займає досить багато часу, може завдати шкоди будівлі, і має високу трудомісткість. Також не настільки жорстко фіксується місцезнаходження камери, її можна переміщати в певних межах, вибираючи кращий варіант огляду або ракурсу. Не потрібно в цьому варіанті і проведення додаткових оздоблювальних робіт, які в обов'язковому порядку потрібні після прокладання кабелю.

Завершальним етапом установки є проведення пуско-налагоджувальних робіт, в процесі якого все обладнання настроюється і тестується в робочому режимі. По його закінченню замовнику залишається прийняти результати роботи та отримати в своє розпорядження сучасну і високоефективну систему.