У територіальному відділенні Всеукраїнського громадської організації «Асоціація платників податків України» відбулись кадрові зміни. Рішенням Установчих Зборів організації Головою правління замість Юрія Захарчука обрано Сергія Вінніка, який до цього був виконавчим директором.

 

«Члени нашої організації переконані, що зміни, які відбулись, принесуть позитивні результати: для організації в цілому, регулюванні відносин бізнес-фіскальна служба, розбудові прозорих відносин громадського сектору та влади. Сьогодні Асоціація бачить набагато більше індикаторів, які свідчать про те, що необхідно проводити кардинальні зміни – переглянути систему оподаткування, спростити її до рівня, який би розумів навіть старшокласник. Ми сподіваємось на успішний досвід у регіоні, який стане стартом кампанії по Україні», - прокоментував зміни новий Голова правління Сергій Віннік.

 

На його думку, правила ведення бізнесу в Україні постійно змінюються, що відлякує іноземних інвесторів та змушує вітчизняних підприємців орієнтуватись на короткострокові проекти із мінімальними капіталовкладеннями, які б швидко окупались. Як наслідок – спад кредитування, скорочення робочих місць, зниження реальних доходів населення і високий рівень безробіття.

 

 

«Оскільки Асоціація вірить у майбутнє України, ми продовжуємо наш розвиток – розширюємо мережу однодумців у співпраці із іншими організаціями, проводимо навчання членів організації, розвиваємо мережу осередків», - підкреслив керівник тервідділення.

 

Для зручності відвідувачів, вже облаштовано центральний офіс тервідіделння у м. Вінниці по вулиці Пушкіна, 4. Юридичний супровід та захист членів організації забезпечує заступник директора ВГО «АППУ» у Вінницькій області, правознавець – Михайло Дудчик, який має 30-річний досвід у галузі права. Юрій Захарчук залишається виконавчим директором ВГО «АППУ» у Вінницькій області.

 

У найближчих планах організації – проведення круглого столу на тему змін до податкового законодавства, куди запросять народних депутатів України, які представляють інтереси Вінниччини у Парламенті.

 

Довідково. Сергій Віннік народився 1975 року у м. Жмеринка Вінницької області. 2004 року закінчив Тернопільську академію Народного господарства. 2008 року – Київський національний університет ім. Т. Шевченка. Має кваліфікацію юриста й фінансиста. Полковник податкової міліції. Працював першим заступником начальника ОДПІ – начальником відділу податкової міліції Могилів-Подільської ОДПІ ДПА у Вінницькій області, заступником начальника управління – начальником відділу боротьби із відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом УПМ ДПА у Вінницькій області, першим заступником начальника УПМ ДПА у Вінницькій області. З липня 2010 року – перший заступник голови – начальник управління податкової міліції ДПС у Черкаській області. З 2014 року активно займається громадською діяльністю.

 

 

 

Всеукраїнську громадську організацію «Асоціація платників податків України» засновано 27 листопада 1998 року. Метою створення та діяльності Асоціації є захист прав та законних інтересів платників податків у економічній, правовій, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності, представництво інтересів членів Асоціації на національному, галузевому та місцевому рівнях, а також сприяння створенню в Україні умов для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва.

 

АППУ – це більше п'яти з половиною тисяч малих, середніх і великих представників ключових секторів економіки: промисловості, фінансовій, зокрема банківській, сфери, будівництва, сфери послуг і т.д. Сьогодні організація бачить своє призначення в консолідації зусиль платників податків для поліпшення ділового середовища та умов ведення бізнесу.

 

Територіальне відділення у Вінницькій області створене 25 вересня 2009 року.

 

Відділення Асоціації налічує більше 200 юридичних та фізичних осіб. Серед них такі відомі підприємства і організації,  як:  ТОВ «АВІС», АКВ Українське каолінове товариство, Вінницька харчосмакова фабрика, Вінницький завод «Пневматика», Гайсинський молокозавод, спеціалізована будівельна компанія «Водпроект» тощо.

 

Діють місцеві відділення АППУ у Жмеринці, Хмільнику, Козятині та Шаргороді.

 

 

 

Контактна особа тервідділення АППУ – Михайло Дудчик

 

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

тел.: (097) 430-07-10

 

www.appu.org.ua/regions/Vinnytska/