12 листопада у Дніпропетровську відбулася церемонія нагородження переможців рейтингу «Сумлінні платники податків 2014» Дніпропетровської області. Нагороди переможцям вручав особисто Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе. Також від правління АППУ дніпропетровських бізнесменів вітав Перший віце-президент Юрій Атаманюк.

 

На заході були присутні Голова Дніпропетровської облради Євген Удод, заступник Начальника головного управління Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області Геннадій Ткачук та народний депутат України Олександр Вілкул.

 

«Єдиний прийнятний варіант для того, щоб розвивалася держава, - це робити так, щоб добре розвивалися існуючі підприємства і створювались нові. Тоді ми і працювати будемо краще, і робочих місць буде більше, і податків сплачуватися відповідно буде більше», - зазначив у своїй промові О.Вілкул.

 

Голова Дніпропетровської облради зі свого боку вручив почесні грамоти за активну участь в суспільно-економічному розвиту Дніпропетровщини, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Гріголу Катамадзе та Юрію Атаманюку.

 

Президент Асоціації платників податків представив присутнім Голову ТВ ВГО АППУ Олександра Речицького. Дніпропетровські бізнесмени схвально відгукнулися про призначення Олександра Юхимовича, зазначивши, що це добре знайомий їм професіонал, який вміє працювати.

 

 

 

 

Однією з найважливіших складових заходу стало підписання Меморандумів про співробітництво між ТВ ВГО АППУ та ДФС у Дніпропетровській області та між ТВ ВГО АППУ і Спеціалізованою державною податковою інспекцією з обслуговування Великих платників податків у м.Дніпропетровськ. Меморандуми сприятимуть втіленню сучасних форм співпраці, що забезпечать участь громадськості в реалізації державної податкової та митної політики.

 

«Останні місяці я багато виступав у засобах масової інформації з критикою Державної фіскальної служби. Але сьогодні тут, у Дніпропетровську, вперше хочу сказати слова подяки ДФС – нас нарешті почали чути, з нами почали рахуватися і йти назустріч. І тому я переконаний, що вже найближчим часом відбудуться позитивні зміни, і за дуже короткий час Україна стане зовсім іншою», - зазначив Грігол Катамадзе. 

 

Переможцями рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014» Дніпропетровської  області стали:

 

«Новомосковська трикотажна фабрика» - у галузі легкої промисловості серед Великих платників податків;

ТОВ «Холлеман Україна» - у галузі транспорту та зв’язку серед малих платників податків;

Також подяками за суттєвий внесок у розвиток Дніпропетровського відділення Асоціації були нагороджені:

 

Компанії «Інтерпайп», «Міропласт», «Руш», «Стеко», «Рубікон трейдінг» та «Агросфера ЛТД»;

Корпорації АТБ та «Біосфера»;

Акціонерне товариство «Акта»;

Банки «Восток» та «Конкорд»;

Адвокатська фірма «Династія»;

Юридичне агентство «Абсолют»;

Адвокат, вчений, педагог, автор книг та публікацій з податкового менеджменту  та міжнародним податковим системам Владислав Городков;

Державна фіскальна служба в Дніпропетровській області;

Спеціалізована державна податкова інспекція по роботі з великими платниками податків у м. Дніпропетровськ.