18 січня п.р. Президент ВГО «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе, Перший віце-президент Асоціації Юрій Атаманюк, Голови Територіальних відділеньАсоціації у областях України, а саме: у Вінницькій (Вінник С.О), Дніпропетровській (Речицький О.Ю), Донецькій (Поляков Р.О.), Луганській (Шахов С.В.) та Харківській (Вишневська М.К.) прийняли участь у третьому Антикорупційному форумі у м. Харкові, у виставковому залі Радмір Експохолі, який відбувся з ініціативи Голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі. Більше трьох тисяч людей взяли участь у зазначеному заході.

Як зазначили організатори Антикорупційному форумі у м. Харкові:

- мета Форуму є зосередження сил суспільства на боротьбі з корупцією у всіх сферах: у правоохоронній системі, в економіці, в політиці – скрізь, де вона вбиває і краде наше майбутнє. Ми збираємося, щоб виробити рішення з чотирьох груп питань. Це:

1) Об’єднання громадських і політичних сил для очищення країни.

2) Механізми боротьби, які необхідно задіяти вже сьогодні, і план дій.

3) Невідкладні заходи щодо зміни ситуації в країні.

4) Широка програма системних реформ, які усунуть грунт і передумови для корупції.

Перед початком форуму: - нардеп Сергій Лещенко заявив, що створення партії на основі руху «За очищення» обговорюватиметься, коли стануть зрозумілі перспективи виборів в Україні. «Якщо будуть вибори, то питання партійного об’єднання на базі руху виникне», – зазначив депутат; - заступник голови Одеської ОДА Саша Боровик заявив, що Форум озвучить певні політичні вимоги. «Це позначить форум як політичну організацію, яка заявить про те, які в руху є амбіції з точки зору політичних перемог», – сказав він у коментарі «112 Україна». Глава Одеської облдержадміністрації, ініціатор Антикорупційного форуму Міхеїл Саакашвілі виступив перед його учасниками, який неодноразово переривався оплесками. Так, Саакашвілі зазначив, що термін «корупція» занадто «гарний» та «поетичний» для того, щоб описати те, що відбувається в Україні; насправді це звичайне злодійство і бандитизм. "Ми обов'язково витягнемо Україну з болота і підемо вперед. І дуже важливо, що почнемо це з Харкова. Це місто з величезним потенціалом, Харків - це інша Україна", - упевнений Саакашвілі. Він заявив, що вірить в людей і в людський потенціал. "Саме тому головний ресурс для Харкова - це люди: відкриті, добрі і доброзичливі.