В березні поточного року головами Рад територіальних відділень Асоціації платників податків України, до якого 25 березня приєдналось і Волинське  відділення,  було винесено рішення про  розміщення петиції на сайті Президента України щодо  підтримки  призначення  Президента АППУ  Грігола Катамадзе  на посаду Голови  Державної фіскальної служби України.
   За останні 10 місяців, як на Х З їзді Президентом  Асоціації було обрано екс-посла Грузії в Україні  Грігола  Катамадзе, він проявив себе як рішуча, ініціативна людина, що щиро любить українську землю та її народ. Маючи 30 – річний адміністративний і дипломатичний досвід роботи, він вибудував конструктивні, ділові контакти з усіма регіонами України, як президент Асоціації, принципово відстоює інтереси українського бізнесу і переконано стоїть на платформі  лібералізації української економіки в цілому та фіскальної політики зокрема.  Він впевнений, що зараз є ще час до наступних парламентських виборів провести реформи,  які оцінить майбутнє покоління.
Переконані,  що очоливши Державну фіскальну службу України,  Грігол Катамадзе   зуміє кваліфіковано провести реальні реформи в цій галузі, які так необхідні для стимулювання розвитку українського бізнесу.
Враховуючи зазначене, закликаємо всіх небайдужих людей, які бажають руху та розвитку для держави, долучитися до підписання вказаної Петиції на сайті Президента України

 

spoller 1
pet 003Звертаємо вашу увагу, що долучитись до петиції ви можете перейшовши за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/22544

.Біографічна довідка Грігола Катамадзе

Переглянути інструкцію

 Анонс про асоціацію

Варто зазначити, що для збору підписів надається 90 днів з моменту подання петиції. Все петиції, які набирають більше ніж 25 000 голосів мають бути передані на розгляд до Президента України.
Звертаємо вашу увагу що на сайті Президента України час від часу  виникають технічні проблеми, через які не завжди є можливість з першого разу зареєструватись або підписати підтримку вказаного документа. В такому випадку, з питань проблем функціонування сервісу електронних петицій, необхідно звертатися до технічної підтримки сайту офіційного інтернет – представництва Президента України на е-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

  27 листопада 1998 року у м. Києві на Установчому з'їзді було офіційно проголошено про створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України. Створена Асоціація на основі єдності інтересів громадян, та осіб, що проживають на території України для спільної реалізації своїх прав і свобод. Сьогоднішній день АППУ налічує понад 7 тисяч членів (фізичних і юридичних осіб) в усіх галузях народного господарства, територіальні відділення створені в усіх областях.  В більшості областей створені місцеві осередки АППУ на рівні районів і міст обласного значення
   Територіальне відділення АППУ на Волині реально розпочало свою діяльність в лютому 2009 року, тобто  вже працює понад 8 років.
   За цей час відділення стало реальною громадською організацією яка налічує  249 членів, має  17 місцевих осередків, з незаперечним авторитетом в органах державної влади, ДФС України і місцевого самоврядування.
   На ІІІ обласній конференції ТВ АППУ в  2012 році було  обрано оновлену Раду територіального відділення головою якої   став Дутко Василь Васильович, директор КП ІАЦ «Волиньєнергософт»,  який і по сьогоднішній день, завдяки незаперечному авторитету,  очолює Раду тервідділення Волині.
   В березні поточного року головами Рад територіальних відділень Асоціації платників податків України, до якого 25 березня приєдналось і наше відділення,  було винесено рішення щодо розміщення петиції на сайті Президента України із пропозицією призначити Президента АППУ Грігола Катамадзе Головою Державної фіскальної служби України.
   Варто зазначити, що для збору підписів надається 90 днів з моменту подання петиції. Все петиції, які набирають більше ніж 25 000 голосів мають бути передані на розгляд до Президента України.
   Ми, члени ТВ АППУ у Волинській областіії, цілковито поділяємо погляди наших регіональних колег і закликаємо всіх небайдужих людей, які бажають руху та розвитку для держави, підтримати петицію. Вважаємо, очоливши Державну фіскальну службу України, Грігол  Катамадзе зуміє кваліфіковано провести реальні реформи в цій галузі, які так необхідні для стимулювання розвитку українського бізнесу.